הקמפיין החדש של ש"ס:"אריה צריך ביבי חזק – שומרים על גוש הימין"

ש"ס פותחת את קמפיין הבחירות 2020 ומעלה קמפיין חוצות גדול עם המסר "אריה צריך ביבי חזק – שומרים על גוש הימין", זאת בהמשך לקו  של ש"ס בראשות השר אריה דרעי, כמי שהוביל את התמיכה בנתניהו כמועמד גוש ימין לראשות הממשלה בשתי מערכות הבחירות האחרונות, וכמי שיזם והוביל את "בלוק" גוש הימין לאחר הבחירות, המהלך האסטרטגי המוצלח שאיחד את כל מפלגות הגוש סביב נתניהו ומנע הקמת ממשלת שמאל.

בש"ס מציינים, כי בייחוד בתקופה זו, נוכח ההתנגדות שקמה כנגד נתניהו מתוך גוש הימין בניסיון לערער את מנהיגותו של כמועמד גוש הימין לראשות הממשלה, ש"ס מדגישה את תמיכתה החזקה בנתניהו כמועמד היחיד שיכול ללכד סביבו את מפלגות גוש הימין ולהוביל להקמת ממשלה ימנית, חזקה ויהודית.

הקמפיין יעלה מחר (ה׳)בשלטי החוצות יבמקומות מרכזיים בארץ, כמו על מלון גני ירושלים בבירה מול בנייני האומה; בנתיבי איילון בסמוך למחלף רוקח; ובצומת גהה, רמת גן וגבעתיים, בדיגיטל וברשתות החברתיות.

יו"ר תנועת ש"ס, השר אריה דרעי:
"דווקא בתקופה זו בה מנסים לערער על נתניהו כמנהיג גוש הימין ומועמדו לראשות הממשלה, חשוב לנו להפגין תמיכה פומבית וחיזוק לראש הממשלה. לאחר הצלחת הבלוק שמנע הקמת ממשלת שמאל, חשוב להמשיך ולתמוך בנתניהו, כמועמד היחיד שיכול ללכד את כל מפלגות הימין ולהובילו לניצחון בעזרת ה'. רק דרך חיזוק גוש הימין והצבעה לש״ס – שהיא עמוד השדרה של המחנה כולו, נוכל לשמור על גוש ימין חזק ומאוחד".

ש"ס פותחת בקמפיין של ביבי ודרעי. צילום דוברות ש"ס
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן