יש עתיד הגישה את רשימתה לכנסת ה-24

חה"כ אורנה ברביבאי ויואל רזבוזוב הגישו את רשימת מועמדי המפלגה ליו"ר ועדת הבחירות השופט עוזי פוגלמן. יש עתיד הגישה את רשימתה ראשונה, ותרוץ עם האותיות "פה", כפי שהתמודדה מיום הקמתה.

רשימת יש עתיד הוגשה לכנסת. קארין אלהרר במקום הרביעי.

בצאתם ממעמד ההגשה מסרו חברי הכנסת הצהרות.

חה"כ אורנה ברביבאי, הממוקמת במקום השני ברשימת יש עתיד לכנסת:
"יש עתיד היא המפלגה היציבה ביותר שעמדה בכל התחייבויות שנתנה לציבור. הנבחרת המצוינת שלנו מייצגת מגוון רחב מהאוכלוסייה בישראל, ונותנת מקום שוויוני לנשים כאשר בחמישייה הראשונה יש שלוש נשים ו-61 ברשימה הכללית. בנוסף ניתן לראות ייצוג של פעילי שטח המאמינים בערכים שיש עתיד מייצגת כבר מיום הקמתה. אנחנו פה היום עם ההבנה שיש הזדמנות כמעט אחרונה להחזיר את ישראל למסלול שפוי. על הנבחרת שלנו אפשר לסמוך שהיא לא רודפת אחרי שררה או אחרי תפקידים, אלא נשארת נאמנה לערכים עד הסוף."

חה"כ יואל רזבוזוב, הממוקם במקום השישי ברשימת יש עתיד לכנסת:
"כבר תשע שנים שיש עתיד מעמידה את הנבחרת הכי חזקה והכי איכותית, שלא רק מבטיחה – גם מבצעת. זו רשימה שתחזיר את המדינה למסלול השפיות. הגשנו היום נבחרת מנוסה, ערכית, מגוונת, נבחרת שבאה לעבוד ואפשר לסמוך עליה. יש עתיד גדולה תביא את השינוי שכל אזרחי ישראל מייחלים ומחכים לו. בבחירות האלה אסור לפספס את ההזדמנות הזו להחליף את השלטון."

מחצית הרשימה נשים (61 מתוך 120), 3 מהן בחמישייה הראשונה. הרשימה מונה שני אלופים בצה"ל, שני ניצבים במשטרה, סגן ראש מוסד, ושלושה אבירי איכות השלטון. כמו כן, מתוך 30 הראשונים ברשימת יש עתיד לכנסת:
6 סבים וסבתות, 10 מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית, 10 אינם ילידי הארץ  ו-11 דוברים שפה נוספת לעברית ולאנגלית וביניהן: ערבית, רוסית, צרפתית, ספרדית והונגרית.
11 בעלי ניסיון בשלטון המקומי ו-10 משפטנים. 12 עסקו בספורט באופן מקצועי ו-10 יודעים לנגן על גיטרה, פסנתר, אקורדיון או חלילית.

בצמרת הרשימה של יש עתיד יהיו:
1. יאיר לפיד
2. אורנה ברביבאי
3. מאיר כהן
4. קארין אלהרר
5. מירב כהן
6. יואל רזבוזוב
7. אלעזר שטרן
8. מיקי לוי
9. מירב בן ארי
10. רם בן ברק
11. יואב סגלוביץ
12. בועז טופורובסקי
13. עידן רול
14. יוראי להב הרצנו
15. ולדימיר בליאק
16. רון כץ
17. נירה שפק
18. טניה מזרסקי
19. יסמין סאקס פרידמן
20. ענבר בזק
21. משה (קינלי) טור פז
22. סימון דוידסון
23. רונית ארנפרוינד
24. זוהר בלום
25. יפעת בן שושן
26. אבראהים קאסם
27. עוז חיים
28. תומר וינר
29. מיכל סלבני כבביה
30. ירון לוי

 

יש עתיד
אורנה ברביבאי ויואל רזבוזוב בהגשת רשימת יש עתיד קרדיט צילום: אלעד גוטמן.
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן