פתיחת היום השלישי במסע של משפחת גולדין לעזה

מאות משתתפים התכנסו בצומת כפר סילבר לתחילת היום השלישי והאחרון בצעדה לעזה שארגנה משפחת גולדין לציון 8 שנים להפקרתם של הבנים והלוחמים הדר גולדין, אורון שאול והאזרחים על ידי מדינת ישראל בשבי ארגון הטרור חמאס.

שמחה גולדין בקריאה לראש הממשלה לפיד: "שיגלה אומץ ואחריות. יביא את החיילים ויפתור את הבעיה של תושבי הדרום".

בתחילת הצעדה של משפחת גולדין לעזה נשאו דברים בני משפחת גולדין –

שמחה גולדין:

"בנימין נתניהו לא הביא את הדר ואורון מטעמים פוליטיים, לא מטעמים ביטחוניים. נפתלי בנט במשך שנה שלמה לא פתר את זה מטעמים פוליטיים. וכשאני מדבר על טעמים פוליטיים אני מדבר בעיקר על פחדנות. ועכשיו יש לנו את ראש הממשלה יאיר לפיד שנכנס לתפקידו שיגלה אומץ ויגלה אחריות ויביא את החיילים ויפתור את הבעיה של תושבי הדרום".

לאה גולדין:

"להביא את הדר, אורון, אברה והישאם זה הדבר הקטן, הדבר הגדול הוא להחזיר לנו את הגאווה הלאומית. להחזיר לנו את עצמנו למי שאנחנו ולא להיכנע לארכי מחבל יחיא סנוואר שרצח את הדר בהפסקת אש. חטף אותו ומחזיק אותו עד היום. ויש לנו צבא שלם וממשלה שלמה שכורעת ברך. ונענית לכל הגחמות שלו. ואפילו לא מבקשים להחזיר אותם. אז אנחנו החלטנו לעשות מעשה אחרי 8 שנים. ופשוט לקום בעצמו ולצעוד עד שנשיב את הבנים".

צור גולדין:

"8 שנים הדר מופקר בעזה כי מפחדים מחמאס. הדר, אורון, אברה והישאם שוכבים על קרקע חמאס והממשלה דורכת עליהם יום יום ונותנת כספים לחמאס ובונה להם מרכזי עסקים, וצינורות גז במיליארדי שקלים".

הצועדים ימשיכו בדרכם על כביש 4 עד למעבר ארז על גבול עזה

המסע של משפחת גולדין לעזה
קרדיט צילום: "הדר שלי"
המסע של משפחת גולדין לעזה
קרדיט צילום: "הדר שלי"
המסע של משפחת גולדין לעזה
קרדיט צילום: "הדר שלי"
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן