גדעון סער נגד בנימין נתניהו

גדעון סער מצהיר: "לקח לרה"מ יומיים להגיב על האלימות נגדנו, והוא משחק משחק שקוף. מציג את לפיד כאלטרנטיבה שלו בקמפיין ומאחורי הקלעים הפעילים שלו מנסים לפגוע בי כל הזמן".

גדעון סער: "נתניהו הפך את הליכוד ממפלגה של ערכים למפלגה של פולחן אישיות של אדם אחד".

יו"ר מפלגת תקווה חדשה גדעון סער, הצהיר בכנס "ממשבר לצמיחה" של התאחדות התעשיינים בתל אביב, כי "נתניהו משחק משחק שקוף. מציג את לפיד כאלטרנטיבה שלו בקמפיין ומאחורי הקלעים הפעילים שלו מנסים לפגוע בי כל הזמן. לקח לו יומיים להגיב על אירוע האלימות נגדנו, אבל הוא לא הסביר מדוע אם אנחנו כל כך לא רלוונטיים, למה עשרות פעילי ליכוד הגיעו לפוצץ כנס שלנו?״.

לדברי סער ״האלימות מגיעה חצי דקה אחרי שמישהו מגדיר אותי כבוגד, וזו המורשת שיצר נתניהו, שהפך את הליכוד ממפלגה של עקרונות וערכים למפלגה של פולחן אישיות של אדם אחד".

בנוסף סער התייחס למשבר הכלכלי. ואמר כי בממשלה הבאה צריך להוציא מהמשא ומתן הקואליציוני את תפקיד שר האוצר. ולמנות לתפקיד איש מקצוע. "כדי להוציא את ישראל מהמשבר הכלכלי. שר האוצר הבא צריך להיות איש מקצוע. ולא דמות פוליטית. יש לי כבר כמה שמות שחשבתי עליהם שאני מעדיף לא לחשוף". בנוסף לדבריו, החל"ת ניוון את המשק, ויש להתחיל לפעול במודל כלכלי חדש. "המודל הכלכלי חייב להיות אחר, ולתמרץ חזרה לעבודה ולא לתמרץ הישארות בבית. כרגע המדינה מתרגלת לעבוד בשחור וזה דבר מסוכן מאוד, ועכשיו צריך להחזיר את המדינה לפסים של צמיחה. אני גם בעד העדפת תוצרת הארץ ורכש גומלין כשיטות מרכזיות להוצאה של המדינה מהמשבר הכלכלי".

גדעון סער: "נתניהו הפך את הליכוד ממפלגה של ערכים למפלגה של פולחן אישיות של אדם אחד".
גדעון סער נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו. קרדיט: סיוון פרג׳
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן