אדוני ראש הממשלה – הגיע זמן ריבונות!

עצרת ריבונות התקיימה בשבוע שעבר בנוכחות ראשי מועצת יו"ש. ראש מועצה אזורית גוש עציון שלמה נאמן וראש מועצת בנימין במסר חד משמעי לראש הממשלה בינמין נתניהו.

ראש מועצה אזורית גוש עציון שלמה נאמן בעצרת ריבונות: "באנו למען מטרה אחת לומר לארצנו האהובה והיחידה הגענו לכאן למחוק את החרפה של הקו הירוק מהמפה שלך זאת לא גחמה ולא הזייה.

מי שלא מבין שאחרי 50 שנו. ניצחון מששת הימים,הגיע הזמן לסיים את השלטון הצבאי,הגיע. הזמן שהעם ישלוטבארצו ומי שלא מבין את זה, הוא ההזוי.

שלטון הכנסת גם ביהודה ושמרון

אדוני ראש הממשלה,החזרת אותנו לכיכר ובאנו לומר לך שכמו שהצלחתי להביא אותנו להביא לריבונות ביוש,הגיע הזמן לממש את זה. אנחנו מבקשים את שלטון הכנסת ביהודה שומרון וגם שלטון הסגת לא יעצור את זה. הכנסת ולא מפקד האזור הם השליטים ביהודה שומרון.

המשורר הלאומי נפתלי ארץ אימבר רשם אמת אחת ולא שתיים.והדם הוא יכריע מי השליט היחיד פה. הדם של קדושי תרפ"ט, הדם של קדושי גוש עציון, דמם של מדחת יוסף בכפר יוסף ושלהבת פז בחברון כבר הכריע . ויותר מיזה בורא עולם כבר הכריע מי השליט היחיד פה"

צילום: מועצת יש"ע

יש לנו ממשלה מדהימה

ראש מועצת בנימין בעצרת התמיכה בריבונות וחיזוק ההתיישבות: "יש לנו ממשלה מדהימה, יש לנו מדינה מדהימה, שיאים בכלכלה. ראש ממשלה שהביא הכרה ברמת הגולן, הביא הכרה אמריקנית ואת השגרירות לירושלים, הביא את ראשי העולם לישראל, יודע להתנהל מול נשיא אמריקני עוין ולדבר ולסכל את התוכנית האיראנית.

ישראל גנץ לנתניהו: העבר את סמכויות המנהל האזרחי למשרדי הממשלה

אבח כאן בבית שלנו, בארץ ישראל, יש חצי מיליון ישראלים שחיים תחת חוק ירדני, חצי מיליון אזרחים מדינת ישראל שחיים במשטר צבאי, לא יכולים לקנות קרקע ביהודה ושומרון,יש נוער שלא מקבל מוסדות חינוך כי אי אפשר לבנות, יש אנשים שקונים שטח ולא מקבלים היתר לבנות.

ראש הממשלה, יש לך חצי מיליון אזרחים בבית שמחכים שתחיל עליהם את החוק הישראלי, עכשיו!  יש חצי מיליון אזרחים במדינת ישראל שמבקשים להיות שווי זכויות כמו כל אחד במדינת ישראל תחת החוק הישראלי. להעביר את כל הניהול מהשלטון הצבאי למשרדי הממשלה.

צילום: מועצה אזורית מטה בנימין

אדוני ראש הממשלה -הגיע זמן ריבונות!"

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן