מבצע הנחת תפילין ציבורית של חב״ד

״הנחתי בבית״ – הנחת התפילין הציבורית של חב״ד עוברת בחסות הקורונה לראשונה למרחב הדיגיטלי. ביום חמישי רבבות יהודים מהארץ ומהעולם שיתפו ברשתות החברתיות את הנחת התפילין שלהם במסגרת השקת מבצע הנחת תפילין הנרחב של חב״ד.

עשרות שנים הם פוגשים יהודים כמעט בכל פינה ברחבי ישראל עם דוכנים בנתב״ג, בתחנות מרכזיות, בכותל, בקניונים וברחובות ראשיים וכבר הפכו לסמל ישראלי. כעת פרויקט הנחת התפילין של חב״ד מתאים עצמו לעידן הקורונה ולהנחיות העדכניות המאפשרות הנחת תפילין ותפילת יחיד בלבד – ויצאה במבצע הנחת תפילין נרחב, במסגרתו צפויים לשתף רבבות יהודים את הנחת התפילין שלהם מהסלון בבית לרשתות החברתיות.

במבצע השתתפו יהודים מהארץ ומהעולם וידוענים ממגוון עולמות התוכן בחברה הישראלית כאשר המטרה היא לשתף את חווית הנחת התפילין החדשה אליה נאלצים להתרגל רבים ולהוות תחליף לדוכני התפילין שהוצבו במרחבים הציבוריים בשנים האחרונות על ידי שליחי חב״ד.
בחב"ד הכינו גם מדריכים מצולמים שיעזרו לכל האנשים הרגילים בסיוע של חבדניק, להתמודד עם הנחת התפילין לבדם.

הרב יוסף אהרונוב, ראש מפעל השליחות של חב"ד בישראל : ״דווקא עכשיו, כשכולנו בבית וזקוקים לעוד קצת שמירה משמיים, יש חשיבות מיוחדת להנחת תפילין מידי יום. מטרתנו היא ליצור באמצעים הדיגיטליים את "דוכן התפילין" הגדול בעולם, ולעורר את תחושת הביחד שכל כך חסרה בימים כאלה״

מבציע חב"ד. צילום באדיבות לניאדו-שטראוכלר תקשורת ואסטרטגיה
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן