תנועת ש"ס פותחת קמפיין:'ביבי חייב אריה חזק'

תנועת ש"ס פתחה מטה בחירות בהשתתפות אלפי פעילים. היו"ר דרעי: "ביבי לא צריך אריה חזק, הוא חייב אריה חזק, אקרא לבנט וסער לחזור לגוש הימין מייד לאחר הבחירות"

תנועת ש"ס השיקה את קמפיין הבחירות

בהצהרה שנתן שר הפנים אריה דרעי היום. (א) מול כאלף פעילים. באמצעות שידור חי באפליקציית הזום. ובדף הפייסבוק התייחס השר דרעי למצב הפוליטי. ומפת המנדטים בימין ובשמאל.

השר דרעי אמר: "בינתיים החברים הטובים של נתניהו עורקים ומשמיצים. מקימים מפלגות ומצטרפים למחנה ׳רק לא ביבי. לכן אני אומר : "ביבי לא צריך אריה חזק היום. ביבי חייב היום אריה חזק. הוא חייב ש״ס חזקה."

דרעי ציין כי "אני שומע את ראשי המפלגות. כל אחד יש לו רעיונות איזה תפקיד הוא רוצה. אחד רוצה שר אוצר. השני מדבר על תפקיד אחר. ראינו בשנה האחרונה על מי יש לנו לסמוך. לכן המסר העיקרי שלנו הוא לסמוך רק על ה׳. בתקופה כזאת זה המסר הכי נכון וחשוב לציבור".

"ש״ס אמרה בשלושת מערכות הבחירות האחרונות. וגם עכשיו אנחנו אומרים בלי לזגזג: נתמוך בנתניהו לראשות הממשלה.
אנחנו אלו שיזמנו את הקמת בלוק הימין. כשאמרתי במערכות הקודמות שליברמן יקים ממשלה עם הרשימה המשותפת. תקפו אותי, איימו עליי בתביעת דיבה. אבל אני ידעתי במדויק מה התוכנית"

"התפקיד שלנו זה לוודא שלצד נתניהו כראש הממשלה. תהיה ש"ס חזקה וגדולה שתשמור על מדינה יהודית".

דרעי, יו"ר ש"ס: "תהיה ממשלת ימין גדולה שבראשה יעמוד רה״מ נתניהו, וש״ס תהיה מפלגה גדולה ומרכזית בתוך הממשלה הזו"

"אני שומע ביקורות ומתקפות על כך שהכוח הפוליטי של ש"ס. מכתיב את קבלת ההחלטות בממשלה לגבי הקורונה. אנחנו היינו הראשונים שזעקנו על חשיבות השמירה על ההנחיות. מצד "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם". יחד עם זה. אנחנו לא נפקיר את היהדות והמסורת. ואת כל מה שקדוש לעם ישראל. אני עומד כאן ואומר בצורה ברורה. אנחנו לא מתביישים בכך. ולא מנסים לטשטש את זה. בלי ש"ס חזקה בממשלה. לא היו עד היום נפתחים בכלל בתי הכנסת. ולא הייתה מתאפשרת תפילה במניין. אפילו במרחב הפתוח. בלי ש"ס חזקה לא היו מאשרים לקיים בכלל חופות. כדת משה וישראל. בריתות. ובר מצוות."

יו"ר ש"ס אמר כי הוא מתחייב אחרי הבחירות להחזיר את גדעון סער ואת נפתלי בנט לגוש הימין. "אני מאחל להם הצלחה רבה בבחירות, אבל אדאג להחזיר אותם הביתה ולדאוג להם לכבוד הראוי להם לפי תוצאות הבחירות"

תנועת ש''ס
אריה דרעי בפתיחת הקמפיין של תנועת ש"ס. צילום: מטה ש"ס
אריה דרעי
אריה דרעי בפתיחת הקמפיין של תנועת ש"ס. צילום: מטה ש"ס
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן